Do dyżurnego Straży Miejskiej wczoraj wpłynęło zgłoszenie od innych kierowców, które dotyczyło utrudnień w przejeździe ulicą Pszczelą spowodowane przez kierowcę pojazdu, który tamował im przejezdność.
Strażnicy, którzy przybyli na miejsce interwencji, od razu wezwali holownik z lawetą. Pojazd marki Renault został odholowany i ruch udrożniono - czytamy w komunikacie straży miejskiej.
Na kierowcę zostanie nałożony mandat karny oraz dodatkowo poniesie on koszty za odholowanie pojazdu na parking strzeżony.