- Zabierz ze sobą swój ulubiony, najśmieszniejszy lub najbardziej kolorowy sweter i przygotuj się na bieg pełen śmiechu, pozytywnej energii i niesamowitych widoków w terenie - zapraszają organizatorzy.
Bieg w Swetrze odbywa się już siódmy raz, co najważniejsze nie chodzi tu o rywalizację, a o dobrą zabawę. Do tego mają zachęcać kolorowe ubrania i wspomniane swetry.
Zarejestrować możecie się pod linkiem: https://foxter-sport.pl/7-bieg-w-swetrze-2025
Bieg odbędzie się 23 lutego w Osadzie Młynarza w Radotkach. Start od godz. 11.