Zyski były tylko na ekranie. Oszuści wyłudzili od mężczyzny blisko 77 tys. zł
Prawie 77 tysięcy złotych stracił mieszkaniec powiatu sierpeckiego, który uwierzył w obietnicę szybkich zysków z inwestycji giełdowych. Przez miesiąc wpłacał kolejne pieniądze, przekonany, że pomnaża swój kapitał. Dopiero po czasie zorientował się, że padł ofiarą oszustów podszywających się pod doradców finansowych.