Policjanci wstępnie ustalili, że 43-letni kierujący skodą wyjeżdżając z ul. Zacisze zatrzymał się przed przejściem dla pieszych ustępując pierwszeństwa 2 osobom.
Kierujący najprawdopodobniej nie zauważył trzeciej pieszej i ruszając potrącił 31-latkę. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta trafiła do szpitala.