Rażące przekroczenie prędkości w powiecie gostynińskim. 2500 zł mandatu i 15 punktów
49-letni mieszkaniec powiatu gostynińskiego stracił prawo jazdy po tym, jak w terenie zabudowanym pędził 123 km/h. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów gostynińskiej drogówki. Za rażące przekroczenie prędkości otrzymał mandat w wysokości 2500 zł, 15 punktów karnych, a jego uprawnienia do kierowania zostały zatrzymane na trzy miesiące.
Agata Majewska