48-letni rowerzysta zderzył się z 46-letnią rowerzystką. Policjanci wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło podczas wymijania.
Rowerzyści poruszali się w przeciwnych kierunkach po drodze dla rowerów. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta trafiła do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.