Turniej strzelecki z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Płocku. Młodzież rywalizowała pod okiem policjantów
Z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości na strzelnicy LOK w Płocku odbył się wyjątkowy turniej strzelecki dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Inicjatorem wydarzenia był Komendant Miejski Policji w Płocku, który podkreślił, że celem rywalizacji było nie tylko uczczenie święta narodowego, ale także promowanie zasad bezpieczeństwa oraz budowanie zainteresowania służbami mundurowymi wśród młodzieży.
Redakcja Panorama Płock