Pod prąd, po chodniku i po ścieżce rowerowej
Płoccy policjanci zatrzymali kierującego peugeotem, który najpierw jechał jechał pod prąd, potem na chodnik i ścieżkę rowerową. 34-latek miał zakaz prowadzenia pojazdów i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.
Redakcja Panorama Płock