Walka z zimnem, zmęczeniem i własnym umysłem. "Dziki Mors" zwycięzcą ICE GAME 2.0
Dominik Ciećwierz, znany jako "Dziki Mors", zwyciężył w ICE GAME 2.0 – ekstremalnym wyzwaniu polegającym na spędzeniu 24 godzin w chłodni. Reprezentant Morsów Kutno i Dzikich Morsów Płock pokonał konkurentów, udowadniając swoją niezwykłą odporność psychiczną i determinację.