Funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia:
- 31-letnia kierująca Fordem nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej w wyniku czego uderzyła w 46-letniego kierującego Peugeotem. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.
Siła uderzenia była na tyle duża, że oba pojazdy zostały uszkodzone, jednak uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji. Po kolizji w rejonie ronda występowały chwilowe utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracowały służby, które zabezpieczały miejsce zdarzenia i kierowały ruchem. Obecnie sytuacja została już opanowana, a ruch odbywa się bez większych problemów.
Funkcjonariusze przypominają kierowcom o zachowaniu szczególnej ostrożności na skrzyżowaniach i rondach wyposażonych w sygnalizację świetlną.