Wypadek na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku. 21-letni motocyklista trafił do szpitala!

Do wypadku z udziałem motocykla i dwóch samochodów osobowych doszło na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku. 21-letni motocyklista został przewieziony do szpitala.

WypadekWypadek
Źródło zdjęć: © KMP Płock | KMP PŁOCK
Anna Piotrowska

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 21-letni kierujący motocyklem podczas manewru wyprzedzania uderzył w bok pojazdu wyprzedzanego, a następnie w tył pojazdu znajdującego się na lewym pasie. Kierujący motocyklem z obrażeniami trafił do szpitala.

st.asp. Krzysztof Kruk
Oficer Prasowy KMP Płock
Wypadek
Wypadek © KMP Płock | KMP PŁOCK
Wypadek
Wypadek © KMP Płock | KMP PŁOCK

Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez ratowników na miejscu i nie wymagali przewiezienia do szpitala. Policja poinformowała, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie przebiegu i okoliczności wypadku.

Do czasu zakończenia działań służb kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu na ul. Wyszogrodzkiej.

Wybrane dla Ciebie