- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 21-letni kierujący motocyklem podczas manewru wyprzedzania uderzył w bok pojazdu wyprzedzanego, a następnie w tył pojazdu znajdującego się na lewym pasie. Kierujący motocyklem z obrażeniami trafił do szpitala.
Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez ratowników na miejscu i nie wymagali przewiezienia do szpitala. Policja poinformowała, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie przebiegu i okoliczności wypadku.
Do czasu zakończenia działań służb kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu na ul. Wyszogrodzkiej.