Duże rozczarowanie we Wrocławiu. Polska przegrała z Ukrainą 0:2 – kibice liczyli na więcej!
Wrocław ponownie stał się areną wielkiego piłkarskiego święta. Na Tarczyński Arenie reprezentacja Polski zmierzyła się z Ukrainą w meczu, który przyciągnął tysiące kibiców z całego kraju. Oczekiwania były ogromne, jednak końcowy rezultat przyniósł spore rozczarowanie. Polska przegrała z Ukrainą, a po końcowym gwizdku na stadionie dało się wyczuć niedosyt i frustrację. Spotkanie od początku zapowiadało się emocjonująco. Obie drużyny chciały udowodnić swoją wartość przed kolejnymi wyzwaniami międzynarodowymi. Niestety dla polskich kibiców to goście okazali się skuteczniejsi i lepiej wykorzystali swoje okazje.
Redakcja Panorama Płock