W miniony czwartek (13.03) w jednym z płockich marketów skradziono elektro-urządzenia. Wśród łupów sprawców były m.in. zamki szyfrowe. Policjanci operacyjni z płockiego Komisariatu Policji natychmiast zajęli się sprawą.
W wyniku skrupulatnych czynności operacyjnych, funkcjonariusze namierzyli sprawców przestępstwa. Wczoraj (17.03) mężczyźni zostali zatrzymani.
Okazało się, że swoje łupy wstawili do lombardu. 20 i 21-latek usłyszeli zarzuty. Za kradzież grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności