Kolejny krok w stronę niskoemisyjnego transportu. ORLEN otworzył stację wodorową
ORLEN uruchomił siódmą w Polsce ogólnodostępną stację tankowania wodoru. Nowy obiekt powstał w Gdyni, przy jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych północnej Polski. Inwestycja jest częścią strategii rozwoju gospodarki wodorowej i ma wspierać rozwój niskoemisyjnego transportu.