Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-letnia kierująca Oplem wykonując manewr skrętu w prawo nie ustąpiła pierwszeństwa 68-letniej rowerzystce, która przejeżdżała przez przejazd dla rowerów.
W wyniku poniesionych obrażeń kierująca jednośladem trafiła do szpitala.
Wjazd w ul. Tysiąclecia od ul. Łukasiewicza jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.30.