Poranny wypadek w Płocku. 32-letni motocyklista przewieziony do szpitala

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy poranek na skrzyżowaniu ulic Łukasiewicza i Kobiałki w Płocku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z motocyklem do szpitala trafił 32-letni motocyklista. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Zderzenie auta osobowego z motocyklem Zderzenie auta osobowego z motocyklem
Źródło zdjęć: © KMP PŁOCK | KMP PŁOCK
Agata Majewska

We wtorek około godziny 6:25 na skrzyżowaniu ulic Łukasiewicza i Kobiałki w Płocku doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Mazda oraz motocykla.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-letni kierowca mazdy podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 32-letniemu motocykliście. W konsekwencji doszło do zderzenia obu pojazdów.

W wyniku odniesionych obrażeń kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala. Na szczęście zarówno kierowca samochodu osobowego, jak i motocyklista byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku. Mimo prowadzonych działań ruch w rejonie skrzyżowania odbywa się bez większych utrudnień.

Funkcjonariusze apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza podczas wykonywania manewrów skrętu, oraz o zwracanie uwagi na jednoślady, które w okresie letnim pojawiają się na drogach znacznie częściej.

Wybrane dla Ciebie