Z ustaleń policji wynika, że 45-letni kierowca Citroena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 31-letniemu kierującemu BMW. W wyniku zderzenia doszło do uszkodzenia obu pojazdów, jednak uczestnicy kolizji nie wymagali hospitalizacji.
Policjanci przebadali uczestników na obecność alkoholu we krwi – obaj byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi.
Funkcjonariusze przypominają o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na skrzyżowaniach i stosowania się do zasad pierwszeństwa przejazdu. Nawet niewielka chwila nieuwagi może doprowadzić do kolizji lub wypadku.