Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenie ustalili, że 73-letni kierujący Renaultem skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa 61-letniemu kierującemu Fiatem.
Choć kierowcy wyszli bez szwanku, do szpitala trafiła 56-letnia pasażerka Fiata.
Kierujący byli trzeźwi i posiadali uprawnienia do kierowania pojazdami. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo, więc przygotujcie się na utrudniana. Dodatkowo należy zwrócić uwagę, że w naszym regionie zaczął padać deszcz ze śniegiem, co znacząco wpływa na jazdę. Bądźcie ostrożni na drodze!