Policjanci wstępnie ustalili, że 35-letni kierujący Fiatem najprawdopodobniej wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z 27-letnią kierująca Mercedesem.
W wyniku poniesionych obrażeń kierujący fiatem trafił do szpitala. Na miejscu pracują służby. Obydwoje kierujący byli trzeźwi i posiadają uprawnienia do kierowania pojazdami.