W środę (9.07) policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego płockiej komendy interweniowali w związku ze zgłoszeniem zatrzaśnięcia osób w windzie, w jednym z płockich bloków.
Mężczyźni zostali uwolnieni przez funkcjonariuszy straży pożarnej, jednak zachowanie jednego z ich wzbudziło czujność policjantów.
W trakcie sprawdzenia okazało się, że 23-latek posiadał przy sobie blisko 60 tabletek środków odurzających w postaci ekstazy. Mieszkaniec Płocka został zatrzymany.
Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.