Jak się okazuje, po raz kolejny nieznana osoba umieściła spróchniałe gałęzie drzew na środku drogi gminnej prowadzącej od drogi krajowej DK60 w stronę Nowych Rumunek.
- Policja wszczęła czynności sprawdzające, w celu identyfikacji sprawcy. Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat tych zdarzeń prosimy o kontakt z Policją lub Urzędem Gminy Łąck - apeluje w komunikacie Wójt Gminy Łąck Iwona Sierocka.