Zamknij

Monter konstrukcji stalowych

Nr oferty: StPr/24/0390Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 09-407 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Monter konstrukcji stalowych
Rodzaj umowy: Wybór
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • czytanie rysunku technicznego
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania konieczne: doświadczenie w montażu konstrukcji, zaangażowanie, podstawowa znajomość rysunku technicznego, poziom wykształcenia bez znaczenia. Możliwość wyboru podstawy wykonywania pracy: umowa o pracę lub B2B. Miejsce pracy: Płock (Orlen). W przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, pracodawca zapewnia dowóz
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: GRUPA TM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: STANISŁAWA MONIUSZKI 20/008, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 605 049 089
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Kierowca autobusu na linii regularnej Płock Warszawa.
      StPr/24/0454
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Kierowca autobusu - wyjazdy okazjonalne międzynarodowe i krajowe. Obsady pojedyncze i załogi. Częstotliwość do ustalenia, wedle dyspozycyjności.
      StPr/24/0455
      wynagrodzenie od od 500 PLN

      Wprowadzanie i wystawianie faktur. Obsługa klienta. Zamawianie i sprzedaż towarów. Praca w Płocku w godz. 7.30-15.30.
      StPr/24/0628
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Naprawa sprzętu AGD (autoryzowany punkt) na terenie warsztatu oraz u klienta. Praca w godz. 9-17 na terenie Płocka i okolic.
      StPr/24/0627

      Transport towarów
      StPr/24/0458
      wynagrodzenie od od 33 PLN

      Szycie odzieży damskiej. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 6.45-14.45.
      StPr/24/0630
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024

      Prasowanie odzieży damskiej. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 6.45-14.45.
      StPr/24/0631

      Odpowiada za sprzedaż produktów firmy podmiotom z kapitałem zagranicznym (koreańskim), reprezentuje firmę na rynku i w kontaktach z klientami;
      StPr/24/0450
      data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024

      - wykonywanie masaży tajskich, - otwieranie i zamykanie salonu, - sprzątanie stanowiska pracy, - noszenie uniformu, - rekomendowanie masaży klientom, - zgłaszanie braków w asortymencie, - przygotowanie stanowiska do pracy.
      StPr/24/0451
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Pomoc w kuchni, pomoc przy kateringach.
      StPr/24/0452
      data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN