Zamknij

Koordynator montażu - kierownik

Nr oferty: StPr/24/0392Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 09-407 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Koordynator montażu - kierownik
Rodzaj umowy: Wybór
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania konieczne: min. 2-letnie doświadczenie w koordynacji na budowach, zaangażowanie, poziom wykształcenia bez znaczenia. Możliwość wyboru podstawy wykonywania pracy: umowa o pracę lub B2B. Miejsce pracy: Płock (Orlen). W przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, pracodawca zapewnia dowóz
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: GRUPA TM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: STANISŁAWA MONIUSZKI 20/008, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 605 049 089
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    pakowanie, oklejanie etykiet, układanie produktów na palecie, przygotowywanie porcji surowców.
    312403
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 4 242

    Wykonywanie elementów drewnianych okien i drzwi, na podstawie dokumentacji i rysunków technicznych za pośrednictwem narzędzi ręcznych (pilarka, ściski stolarskie, wiertarko-wkrętarka, dłuta i strugi, narzędzia pomiarowo - kontrolne : miary, kątowniki) oraz mechanicznych (piła formatowa, strugarka wyrówniarka, strugarka grubiarka, frezarka górnowrzecionowa, frezarka.
    StPr/24/0460
    data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024
    wynagrodzenie od od 32 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych i gabinetów lekarskich. Praca w Płocku. Praca w godz. 6-14, 14-22.
    StPr/24/0635
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Kierowca autobusu na linii regularnej Płock Warszawa.
    StPr/24/0454
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Kierowca autobusu - wyjazdy okazjonalne międzynarodowe i krajowe. Obsady pojedyncze i załogi. Częstotliwość do ustalenia, wedle dyspozycyjności.
    StPr/24/0455
    wynagrodzenie od od 500 PLN

    Wprowadzanie i wystawianie faktur. Obsługa klienta. Zamawianie i sprzedaż towarów. Praca w Płocku w godz. 7.30-15.30.
    StPr/24/0628
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024

    Naprawa sprzętu AGD (autoryzowany punkt) na terenie warsztatu oraz u klienta. Praca w godz. 9-17 na terenie Płocka i okolic.
    StPr/24/0627

    Transport towarów
    StPr/24/0458
    wynagrodzenie od od 33 PLN

    Szycie odzieży damskiej. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 6.45-14.45.
    StPr/24/0630

    Prasowanie odzieży damskiej. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 6.45-14.45.
    StPr/24/0631