Zamknij

Kasjer-sprzedawca

Nr oferty: StPr/24/0411Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Ekspozycja towarów handlowych w witrynach sklepowych, obsługa klienta, ewidencja sprzedaży w kasie fiskalnej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Dworakowska
      Numer telefonu: 243671847
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      pakowanie, oklejanie etykiet, układanie produktów na palecie, przygotowywanie porcji surowców.
      312403
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 4 242

      Wykonywanie elementów drewnianych okien i drzwi, na podstawie dokumentacji i rysunków technicznych za pośrednictwem narzędzi ręcznych (pilarka, ściski stolarskie, wiertarko-wkrętarka, dłuta i strugi, narzędzia pomiarowo - kontrolne : miary, kątowniki) oraz mechanicznych (piła formatowa, strugarka wyrówniarka, strugarka grubiarka, frezarka górnowrzecionowa, frezarka.
      StPr/24/0460
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024
      wynagrodzenie od od 32 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych i gabinetów lekarskich. Praca w Płocku. Praca w godz. 6-14, 14-22.
      StPr/24/0635
      data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Kierowca autobusu na linii regularnej Płock Warszawa.
      StPr/24/0454
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Kierowca autobusu - wyjazdy okazjonalne międzynarodowe i krajowe. Obsady pojedyncze i załogi. Częstotliwość do ustalenia, wedle dyspozycyjności.
      StPr/24/0455
      wynagrodzenie od od 500 PLN

      Wprowadzanie i wystawianie faktur. Obsługa klienta. Zamawianie i sprzedaż towarów. Praca w Płocku w godz. 7.30-15.30.
      StPr/24/0628
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024

      Naprawa sprzętu AGD (autoryzowany punkt) na terenie warsztatu oraz u klienta. Praca w godz. 9-17 na terenie Płocka i okolic.
      StPr/24/0627

      Transport towarów
      StPr/24/0458
      wynagrodzenie od od 33 PLN

      Szycie odzieży damskiej. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 6.45-14.45.
      StPr/24/0630

      Prasowanie odzieży damskiej. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 6.45-14.45.
      StPr/24/0631