Lodowisko przy remizie OSP Bielsk
Nowe lodowisko ma być bezpiecznym i ogólnodostępnym miejscem do spędzania czasu podczas ferii zimowych. Druhowie intensywnie pracują, aby przygotować taflę lodu, która pozwoli mieszkańcom cieszyć się jazdą na łyżwach w komfortowych warunkach.
- Jeżeli wasze łyżwy zakopane są gdzieś na strychu to ich poszukajcie. Szykujemy bezpieczne miejsce do zabawy w ferie - informują druhowie z OSP BIELSK.
W komentarzach zaroiło się od pochwał dla strażaków:
- Super inicjatywa! Brawo - napisała jedna z internautek.
- Dobrze, że w Bielsku chociaż Straż nam się udała....no Kto?..jak nie Wy - dodaje kolejna internautka.
- Brawo, idę na strych poszukać łyżew - komentuje internauta.
Lodowisko powstaje także w Staroźrebach. Pisaliśmy o tym tutaj: