"Cud nad Wisłą", czyli "Nieformalne spotkanie przyjaciół pojazdów" odbyło się na lewym brzegu Wisły pomiędzy Trasą księdza Popiełuszki, a ulicą Dobrzykowską.
Zapraszamy na materiał video z wydarzenia:
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
✨️ IV CUD NAD WISŁĄ ✨️
Widzimy się już za rok!