Na miejsce wezwano załogę pogotowia ratunkowego. Na szczęście dziewczynka nie posiada obrażeń.
Na miejscu przez cały czas pracują policjanci. Funkcjonariusze ustalają okoliczności, w jakich nastolatka znalazła się w lesie.
AKTUALIZACJA GODZ: 15:54
Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 13-letnia dziewczynka dziś rano sama oddaliła się w miejsce, w którym została odnaleziona przez policjantów.